In De Swollenaer: “Campagne maakt de kerk zichtbaar in Zwolle”

Nieuws
“De vanzelfsprekendheid van naar de kerk gaan is weg. Maar daar zit ook iets moois in. Mensen die naar de kerk gaan, zijn daar heel bewust mee bezig. We zien dat mensen de waarde van het geloof zijn gaan inzien.”

Vandaag vertellen predikanten Iemke Epema (Oosterkerk) en Gert-Jan Codée (Jeruzalemkerk) in weekblad De Swollenaer over de campagne ‘Welkom in de kerk‘. Beide predikanten vinden het belangrijk dat de kerk zichtbaar is in Zwolle. “We moeten laten zien dat we er zijn. En misschien stap je dan een keer die drempel van de kerk over. Gewoon uit nieuwsgierigheid.”

Lees hier het artikel 

Foto: Gerard Meijeringh

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…