Zwolle voor Oekraïne

Nieuws
Het initiatief ‘Zwolle voor Oekraïne’ groeide in de afgelopen twee weken uit tot een hulporganisatie met ruim 400 vrijwilligers. Ook onze diaconie doet van harte mee. Zondag 13 maart wordt in onze kerken gecollecteerd voor de hulp aan de Oekraïne.
Er op dit moment dringende behoefte aan goederen, die op verschillende locaties in Zwolle worden ingezameld. Voor potentiële gastgezinnen is een informatieavond georganiseerd. En wilt u doneren aan deze actie? Heel graag! Dit kan tijdens de collecte op 13 maart of maak uw gift over naar: NL12 RABO 0373 7399 66 Diaconie Protestantse Gemeente Zwolle o.v.v. Hulp Oekraïne.
Lees over alle initiatieven én hoe u kunt bijdragen op de website van de diaconie.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…