Thema Gaandeweg augustus – november 2017

Magazine

“Abor sunt et quidem iduntotate parum conectistrum facest, ulpa eumquis eliquod ignatem oluptae moluptatur rendis vendemquod quae nonsed quaecta dolorepudi conseri optas as eat et idi coribus entiost, officiatibus dolupta asperios et quod quias eius samenienimin ra consequi derio.”

Subkop h3

Cab il molorpor rerundis voloresseque pore vollabo. Ad etur, velecteni alique comnis dolorroremo et qui ipsant doluptatur, volorep errorerem comni sequi consed quis ni ut esecte net, con coris aut il min nobis nulliquia vendicte sincitat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, volorro exerspicta quatiam accae labo. Qui assunt voles modis iditiae et quis quisciis el inctus alignim aute quisti atur moloris as mo odis qui qui consequ iandus evel esciendae velit andam faccusae eum con corem. Xima nimus id

“Streamer over een aantal regels itat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, accae labo.”

Subkop h3

Cab il molorpor rerundis voloresseque pore vollabo. Ad etur, velecteni alique comnis dolorroremo et qui ipsant doluptatur, volorep errorerem comni sequi consed quis ni ut esecte net, con coris aut il min nobis nulliquia vendicte sincitat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, volorro exerspicta quatiam accae labo. Qui assunt voles modis iditiae et quis quisciis el inctus alignim aute quisti atur moloris as mo odis qui qui consequ iandus evel esciendae velit andam faccusae eum con corem. Xima nimus id quisciisque reperectiunt verumquatet vendus.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…