Nieuws

Start nieuw seizoen

Plaatsingsdatum: 10 september 2021

De komende twee zondagen vieren we in onze wijkkerken de start van het nieuwe seizoen. We stappen op de fiets, in de boot, gaan creatief aan de slag, bouwen vlotten, suppen, kijken film en eten samen. Een prachtig voorproefje van een hopelijk mooi kerkelijk seizoen.

Startzondag staat in het teken van het jaarthema van de Protestantse kerk: Van U is de toekomst. Door alle onrust om ons heen kunnen we onzeker worden over de toekomst. Hoe moet dit verder? Het jaarthema herinnert ons eraan dat we de kracht, wijsheid en creativiteit ontvangen om ons voor de toekomst in te zetten. En dat we erop mogen vertrouwen dat eens alles goed zal komen.

Wij wensen iedereen een goede start!

Illustratie bij het jaarthema ‘Van U is de toekomst’

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht