Sportweek 12 – 16 juli

Nieuws

Zin om even lekker actief te zijn aan het begin van de zomervakantie? Dan ben je van harte welkom bij Sonrise! 

Van maandag 12 t/m vrijdag 16 juli geven de sporters van Sonrise sportieve clinics in de Dieze en de Aa-landen. Er zijn activiteiten voor kinderen van 8 – 12 jaar en voor jongeren vanaf 13 jaar. Toegang is gratis!

De sporters die de clinics aanbieden geloven allemaal in God. Behalve samen sporten, is er ook ruimte om te praten over God en geloof. Sonrise wordt georganiseerd door jongerenwerkorganisatie Youth for Christ samen met de Jeruzalemkerk en VEZ (Sonrise Dieze) en de Sionskerk en de Opstandingskerk (Sonrise Aa-landen).

Meer weten over het programma? Zie de flyers hieronder of kijk op de Facebookpagina.

Meer nieuws

Nieuws

Bastiaan Ragas: ‘In Gods naam’ op 14 maart in Odeon

Hoe ga je in godsnaam met het leven om? In een tijd vol onzekerheden, onrust en verandering zoekt Bastiaan Ragas naar antwoorden in een eeuwenoud verhaal. Bas neemt jou mee door de Bijbel met muziek van Bach tot Presley, humor, ontwapende kwetsbaarheid en confronterende dialogen. Een reis door het meest geciteerde en misschien wel onbegrijpelijkste…

Magazine

Vast wel: over vasten en vieren met kinderen en jongeren

Jeroen Knol is kerkelijk werker in de Stinskerk en de Sionskerk, deels op het gebied van jongerenwerk. Hij schrijft in dit artikel over vasten en vieren met kinderen en jongeren. “Iets ‘niet doen’ vinden kinderen lastig, en zeker als het om een lange periode gaat die voor hen nog moeilijk te overzien is.” ‘Vasten wint…

Nieuws

Scheppings(t)rouwviering op 14 februari in de Verrijzeniskerk

Op 14 februari 2024 vallen Aswoensdag en Valentijnsdag op dezelfde dag: liefde en lijden komen samen. In Zwolle wordt juist dan de eerste scheppings(t)rouwviering gehouden. “Een viering om ons liefdesverdriet te uiten over Gods lijdende schepping,” zo schrijven de organisatoren vanuit de Christelijke Gereformeerde Kerk van Zwolle. “We rouwen en zoeken hoop en verbinding bij…