Nieuws

Sportweek 12 – 16 juli

Plaatsingsdatum: 9 juli 2021

Zin om even lekker actief te zijn aan het begin van de zomervakantie? Dan ben je van harte welkom bij Sonrise! 

Van maandag 12 t/m vrijdag 16 juli geven de sporters van Sonrise sportieve clinics in de Dieze en de Aa-landen. Er zijn activiteiten voor kinderen van 8 – 12 jaar en voor jongeren vanaf 13 jaar. Toegang is gratis!

De sporters die de clinics aanbieden geloven allemaal in God. Behalve samen sporten, is er ook ruimte om te praten over God en geloof. Sonrise wordt georganiseerd door jongerenwerkorganisatie Youth for Christ samen met de Jeruzalemkerk en VEZ (Sonrise Dieze) en de Sionskerk en de Opstandingskerk (Sonrise Aa-landen).

Meer weten over het programma? Zie de flyers hieronder of kijk op de Facebookpagina.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht