Nieuws

Smakelijke start nieuwe seizoen

Plaatsingsdatum: 6 september 2022

In de maand september vieren we in de kerk de start van een nieuw kerkelijk seizoen. Dit doen we op ‘startzondag’. Na de feestelijke kerkdienst kun je aansluiten bij tal van activiteiten waar we elkaar ontmoeten. Het thema is ‘Aan tafel’, dat belooft dus een mooi voorproefje te worden van het nieuwe jaar in de kerk. De Jeruzalemkerk en Sionskerk organiseren een startweekend, waar je uiteraard van harte welkom bent. Hieronder zie per kerk wat er zoal te doen is.

Adventskerk – Zwolle-Zuid
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag van de Oosterkerk en de Adventskerk bij de Wijthmenerplas. Na de inloop start om 12 uur een gevarieerd programma waarbij je elk kwartier aan kunt schuiven bij verschillende tafels. Zo is er een spelletjestafel, een gesprekstafel en een voetbaltafel. Na afloop zijn er broodjes en pannenkoeken. Kijk hier voor alle informatie.

Jeruzalemkerk – Assendorp
Startweekend 10 en 11 september
Op zaterdag is er een sportief programma op de Schellerberg dat wordt afgesloten met een ‘American party’. Zondag na de dienst in de kerk kun je meedoen aan verschillende workshops. Kijk hier voor het volledige programma en opgeven.

Oosterkerk – Centrum
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag van de Oosterkerk en de Adventskerk bij de Wijthmenerplas. Na de inloop start om 12 uur een gevarieerd programma waarbij je elk kwartier aan kunt schuiven bij verschillende tafels. Zo is er een spelletjestafel, een gesprekstafel en een voetbaltafel. Na afloop zijn er broodjes en pannenkoeken. Kijk hier voor alle informatie.

Open Kring – Stadshagen
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag in en met de Stinskerk. Na de feestelijke dienst waarin we de bloemetjes buiten zetten, kun je meedoen aan verschillende activiteiten en workshops. Daarna wordt er samen gegeten. Kijk hier voor alle informatie.

Sionskerk – Berkum, Zwolle-Noord
Startweekend 16, 17 en 18 september
Een weekend vol activiteiten, van culinair tot muzikaal en van kunstzinnig tot sportief. Ontdek hier wat er te doen is én geef je op!

Stinskerk – Westenholte 
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag met de Open Kring. Na de feestelijke dienst kun je meedoen aan verschillende activiteiten en workshops. Daarna wordt er samen gegeten. Kijk hier voor alle informatie.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht