Smakelijke start nieuwe seizoen

Nieuws

In de maand september vieren we in de kerk de start van een nieuw kerkelijk seizoen. Dit doen we op ‘startzondag’. Na de feestelijke kerkdienst kun je aansluiten bij tal van activiteiten waar we elkaar ontmoeten. Het thema is ‘Aan tafel’, dat belooft dus een mooi voorproefje te worden van het nieuwe jaar in de kerk. De Jeruzalemkerk en Sionskerk organiseren een startweekend, waar je uiteraard van harte welkom bent. Hieronder zie per kerk wat er zoal te doen is.

Adventskerk – Zwolle-Zuid
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag van de Oosterkerk en de Adventskerk bij de Wijthmenerplas. Na de inloop start om 12 uur een gevarieerd programma waarbij je elk kwartier aan kunt schuiven bij verschillende tafels. Zo is er een spelletjestafel, een gesprekstafel en een voetbaltafel. Na afloop zijn er broodjes en pannenkoeken. Kijk hier voor alle informatie.

Jeruzalemkerk – Assendorp
Startweekend 10 en 11 september
Op zaterdag is er een sportief programma op de Schellerberg dat wordt afgesloten met een ‘American party’. Zondag na de dienst in de kerk kun je meedoen aan verschillende workshops. Kijk hier voor het volledige programma en opgeven.

Oosterkerk – Centrum
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag van de Oosterkerk en de Adventskerk bij de Wijthmenerplas. Na de inloop start om 12 uur een gevarieerd programma waarbij je elk kwartier aan kunt schuiven bij verschillende tafels. Zo is er een spelletjestafel, een gesprekstafel en een voetbaltafel. Na afloop zijn er broodjes en pannenkoeken. Kijk hier voor alle informatie.

Open Kring – Stadshagen
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag in en met de Stinskerk. Na de feestelijke dienst waarin we de bloemetjes buiten zetten, kun je meedoen aan verschillende activiteiten en workshops. Daarna wordt er samen gegeten. Kijk hier voor alle informatie.

Sionskerk – Berkum, Zwolle-Noord
Startweekend 16, 17 en 18 september
Een weekend vol activiteiten, van culinair tot muzikaal en van kunstzinnig tot sportief. Ontdek hier wat er te doen is én geef je op!

Stinskerk – Westenholte 
Startzondag 11 september
Een gezamenlijke startzondag met de Open Kring. Na de feestelijke dienst kun je meedoen aan verschillende activiteiten en workshops. Daarna wordt er samen gegeten. Kijk hier voor alle informatie.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…