Samen eten in de Jeruzalemkerk

Nieuws

Dit jaar kun je iedere maand een avondje komen eten in de Jeruzalemkerk. De eerste Open Maaltijd is op maandag 9 januari. 

Iedereen is welkom, of je nu kerkbezoeker bent of niet. Dus heb je zin in een lekkere stamppot en vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten, schuif gezellig aan!

Tijd: 18 uur
Locatie: Jeruzalemkerk, Assendorperdijk 134
Kosten voor de maaltijd: 5 euro voor volwassenen, 3 euro voor kinderen tot 10 jaar (Is de bijdrage een probleem, dan kun je uiteraard gratis aanschuiven)
Opgeven: graag voor XX bij XX

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…