Nieuws

Rondwandeling door het hart van de stad

Plaatsingsdatum: 1 juni 2021

Op dinsdag 8 juni organiseert het Ontmoetingshuis Moderne Devotie, pioniersplek van de Protestantse Gemeente Zwolle, een rondwandeling door het hart van de stad. De wandeling begint om 20.00 uur voor de Fundatie aan de Blijmarkt.

Thema: Het hart van Zwolle in de Middeleeuwen en in 2021.
Wandelt u mee?

Het blijkt dat de wortels van de identiteit van onze stad al in de Middeleeuwen aanwezig waren. Onderwijs, Zorg, Wonen, Handel, Bestuur en Geestelijkheid werkten toen samen, als in een hechte gemeenschap. Hoe zit dat nu ?

Tijdens de wandeling wordt de tijd van nu gespiegeld door de tijd van vroeger. Uw gids is Mink de Vries. Mink schreef recentelijk een Traktaat vanuit de Moderne Devotie, over het Sociaal Domein.

Aanmelding en betaling (5 euro) via de website van het Ontmoetingshuis, voor 7 juni.

www.ontmoetingshuismodernedevotie.nl

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht