Nieuws

Openluchtdiensten zondag 23 juli

Plaatsingsdatum: 20 juli 2023

Zondag 23 juli organiseren diverse kerken in Zwolle een viering in de buitenlucht. Van harte welkom! 

Kerkdienst op de boerderij

Zittend op je eigen strobaal, met de koeien op de achtergrond, meegenieten van de viering. De eerste zomerviering door de Stinskerk en Open Kring vindt buiten plaats, op de boerderij aan de Zwolseweg 62, in ’s Heerenbroek. De viering begint om 9.30 uur. Een eigen stoel of kleedje meenemen mag. Neem ook je eigen liedboek mee. En goed nieuws bij slecht weer: ook dan gaat de viering op de boerderij door.

Sportieve viering

De Sonrise sportweek in de Aa-landen, georganiseerd door de Sionskerk en de Opstandingskerk, start met een openluchtdienst op het sportveldje aan de Dommel/Scheldelaan. De viering is van 16 – 17 uur.
Vind je het leuk om mee te sporten? Klik hier voor meer info over de sportweek. 

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht