Ontmoetingshuis 18 april: Vertrouwen in God

Nieuws

Wat: Gespreksavond met als thema ‘Thomas en het vertrouwen op God’
Door: Ontmoetingshuis Moderne Devotie
Waar: Bagijnehof, Koewegje 2 (Oosterkerk)
Wanneer: dinsdag 18 april. De avond begint om 18.30 uur met een gezamenlijke maaltijd
Gespreksleider: ds. Hélène Evers

Hoe ga je om met kritiek of meer nog, met allerlei opmerkingen, terecht of onterecht, die jou pijn doen? Daar wil Thomas à Kempis het over hebben. Welk effect hebben die woorden diep in jou? Wat doen die woorden met je? In zijn boek IV, hoofdstuk 46, schrijft Thomas over ‘het vertrouwen dat wij in God moeten hebben wanneer woorden als pijlen op ons afvliegen’. Blijkbaar is het elkaar raken en kwetsen met woorden van alle tijden.

Ds. Hélène Evers is predikant van de Sionskerk van de Protestantse Gemeente te Zwolle. Ook volgde zij de opleiding Geestelijke Begeleiding, waarbinnen zij zich verder verdiepte in de Moderne Devotie.

Ga voor informatie over kosten en aanmelden naar de website van het Ontmoetingshuis.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…