Oliebollen voor het goede doel

Nieuws

We maken ons alvast op voor oud & nieuw! Bij maar liefst drie Zwolse kerken bestel je oliebollen, voor het goede doel. Dat smaakt nóg lekkerder. 

Jeruzalemkerk

Tot en met maandag 27 december bestel je overheerlijke oliebollen. Klik hier voor alle informatie.

Oosterkerk

Een oliebollen-to-go actie! Het bestelformulier en andere ins & outs vind je in de Kerkgroet van de Oosterkerk.

Sionskerk

Ambachtelijke oliebollen die je tot en met maandag 27 december kunt bestellen. Lees er alles over op de speciale kerstwebsite.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…