Nieuws

Noodhulp aardbeving Syrië

Plaatsingsdatum: 14 februari 2023

De diaconiecollecte van zondag 19 februari is bestemd voor hulp aan de slachtoffers van de aardbeving in Syrië. 

Op 6 februari werden Syrië en Turkije getroffen door twee allesverwoestende aardbevingen. Vanuit het noodhulpprogramma dat in Syrië al jarenlang actief is, ondersteunt Kerk in Actie lokale kerken die hulp bieden.

Noodhulp door kerken

Syrië overkomt ramp op ramp. Van bloedige burgeroorlog naar diepe economische crisis naar verwoestende aardbevingen. De ramp gebeurt terwijl de weersomstandigheden belabberd zijn: er valt sneeuw, regen en het is koud. Kerken vangen zoveel mogelijk dakloze mensen op en voorzien hen van maaltijden, medicijnen en dekens. Anderen krijgen dakzeilen waarmee ze zich in hun beschadigde huis zo goed mogelijk kunnen beschermen tegen neerslag en kou.

Uw gift

Geef tijdens de collecte of maak uw gift over op ibannnummer NL12 RABO 0373 7399 66  t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Zwolle, o.v.v. Hulp aardbevingsramp Syrië.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht