Nieuws

Musical Thomas a Kempis: wie doet mee?

Plaatsingsdatum: 22 oktober 2021

In het voorjaar van 2022 gaat een musical over de beroemde Zwolse monnik Thomas a Kempis in première. De musical, geschreven door ds. Hans Tissink, is een initiatief van onze pioniersplek Ontmoetingshuis Moderne Devotie

Het koor Koorbizniz van de Oosterkerk begeleidt dit speciale project. Wie het leuk vindt hieraan mee te doen, is van harte welkom. De zangrepetities zijn wekelijks vanaf 27 oktober op woensdagavond in de Oosterkerk (Koewegje 2, 8021 AG Zwolle) van 20.00 tot 22.00 uur met uitzondering van de schoolvakanties (voorlopig is er nog geldig vaccinatiebewijs of testbewijs nodig.) Voor informatie en aanmelding kun je terecht bij Marinus Coree: marinuscoree@hetnet.nl.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht