Nieuws

Livestream Zwolse Passion op Goede Vrijdag

Plaatsingsdatum: 26 maart 2021

Op Goede Vrijdag, op 2 april om 19.30 uur, zendt de Oosterkerk live de Zwolse Passion uit. De Passion vol Nederlandse muzikale parels vertelt het verhaal van Jezus, zijn lijden en sterven. 

Centraal staat een eeuwenoud verhaal dat tegelijk verrassend actueel is, en aan ons eigen leven en de wereld raakt. Een verhaal dat mensen kan inspireren, hoop en moed geven. Zanggroep Koorbizniz Oosterkerk maakt de mini-Passion. Het is een verrassende en creatieve uitvoering met hedendaagse, Nederlandstalige muziek, beelden en teksten. Ds. Elly Urban werkt als predikant mee aan deze bijzondere online viering.

Het Passion-koor oefent, allemaal vanuit huis.

Op de avond van Goede Vrijdag, 2 april, streamen we deze Passion vanuit de Oosterkerk, om 19.30 uur. De link is enkele dagen voor de uitzending te vinden op de website. De Oosterkerk aan de Turfmarkt maakt deel uit van de Protestantse Gemeente Zwolle.

Making-of
Benieuwd hoe deze bijzondere Zwolse Passion wordt gemaakt? Neem een kijkje bij de voorbereidingen in deze making-of:

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht