Nieuws

Kloostercollege Niets gaat ooit verloren

Plaatsingsdatum: 7 juni 2018

In de serie kloostercolleges in het Dominicanenklooster werd op 12 juni een avond gehouden waarop Arjan Broers in gesprek ging met dominee Iemke Epema (Oosterkerk, protestantse gemeente) en theoloog en lekendominicaan Erik Borgman.

De Canadese filosoof Charles Taylor heeft als geen ander nagedacht over onze tijd en cultuur. Met name over de plaats van geloof en religie heeft hij boeiend geschreven. Verdwijnt alle geloof of krijgt het steeds een andere vorm? Ds Iemke Epema dook in zijn werk en brengt Taylor in gesprek met andere hedendaagse denkers, zowel gelovige als ongelovige. Een van hen is lekendominicaan en theoloog Erik Borgman.

Op vrijdag 1 juni promoveerde ds Iemke Epema. ‘Niets gaat ooit verloren’ is de titel van haar proefschrift. Welke inzichten neemt ze mee? En welke vragen stelt ze?

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht