Kerst 2022 in Zwolle

Nieuws

Een lichtjestocht, ‘Stille Nacht’ zingen op het plein voor de kerk, een musical voor en door kinderen: Kerst beleef je in de kerk. Wij, de zes kerken van de Protestantse Gemeente Zwolle, nodigen je van harte uit!

Op onze speciale kerstwebsite ontdek je alle activiteiten en kerkdiensten: pknzwolle.nl/kerst

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…