Nieuws

Kerken zoeken naar wat wél kan

Plaatsingsdatum: 25 november 2020
De kerkdienst via livestream, dopen met een mondkapje op, met mensen wandelen in plaats van op huisbezoek: in Weekkrant De Peperbus vertelt dominee Nelleke Eygenraam woensdag 25 november hoe het gaat, kerk-zijn in coronatijd.
Mensen moeten zich vooraf aanmelden om bij de dienst te zijn, zingen doen we niet.
 
Coronamaatregelen passen totaal niet bij waar een kerk voor staat, vindt Eygenraam. “Het is juist een plek die open staat, en voor zoveel mogelijk mensen. Maar het went.” Alleen 30 mensen in een dienst is niet leuk, maar de voorganger van de Adventskerk en Oosterkerk is blij dat zij in elk geval weer mensen ziet zitten in de kerk: “De lege stoelen was ik op een gegeven moment wel heel erg zat.”
 
Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht