In touw voor Schoon Zwolle

Nieuws

Bepakt en bezakt met afvalgrijpers en vuilniszakken gaan leden van de Jeruzalemkerk voortaan iedere zaterdagochtend de wijk in. De Jeruzalemkerk doet mee aan Schoon Zwolle, de actie tegen zwerfvuil.

En het mes snijdt aan twee kanten! Assendorp wordt nog een stukje mooier en de kerk is zichtbaar in de wijk én ontvangt een bijdrage van de gemeente Zwolle.

De aftrap van de actie is zaterdag 19 maart, tijdens de Landelijke Opschoondag. Initiatief van verschillende gemeenten en ROVA. Ook zin om mee te doen aan deze grote voorjaarsschoonmaak? Neem dan een kijkje op mooi-schoon.nl 

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…