Een inspirerende en geestrijke Pinksterviering

Adventskerk

Zondag 9 juni 2019 vierden we Pinksteren, het feest van de Geest. Onze Pinkstervreugde werd extra bijzonder, want in deze dienst deed Duncan Leroy Esajas belijdenis van zijn geloof. Het thema van de dienst was “De Geest krijgen”. Jezus blaast vlak na Pasen over zijn leerlingen heen en zegt: “ontvang de Heilige Geest”. De Heilige Geest is niet zichtbaar, net zoals we lucht of wind niet kunnen zien. Maar als we de lucht ‘vangen’ in een bel, dan kunnen we opeens zien dat de lucht gaat bewegen! Zo is het ook met de Heilige Geest: als Hij in ons komt, dan zijn wij ‘de bel’ en de Geest is ‘de lucht’. Aan onze beweging wordt de Geest zichtbaar! Het was een inspirerende en geestrijke Pinksterviering.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…