Digitaal collecteren niet meer weg te denken

Nieuws

Begin dit jaar is digitaal collecteren geïntroduceerd bij onze Protestantse Gemeente Zwolle. We hebben gekozen voor de kerkgeldapp van onze bank SKG onder andere omdat je ook thuis aan de digitale collecten kan deelnemen. Dat is achteraf bezien een gouden greep gebleken nu we door de Coronacrisis alleen nog maar kerkdiensten via internet uitzenden en we alleen maar digitaal aan de collecten kunnen deelnemen. Inmiddels hebben 225 gemeenteleden van de PGZ de kerkgeldapp op hun smartphone of tablet geïnstalleerd en er komen er wekelijks enkele tientallen nieuwe gebruikers bij. Per week ontvangen we meer dan 600 digitale donaties aan de diverse collecten, goed voor ruim 1.800 euro. En dat is 60% van het bedrag dat we doorgaans aan collecten ontvingen. Gelet op de vele enthousiaste reacties mogen we verwachten dat dit percentage nog wel wat hoger kan komen te liggen de komende weken.

Informatie over de kerkgeldapp is te vinden op onze website. Via “mijn account” aan de onderzijde van het scherm van de kerkgeldapp is het eenvoudig om een betaaltegoed op te waarderen. Want betalen via een betaaltegoed gaat sneller en levert ook minder bankkosten op dan betaling via ideal. Let op: bij het opwaarderen van uw tegoed kan het even duren voordat uw aanvraag verwerkt is. Bij veel drukte kan dit oplopen tot een uur na aanvraag.
Heeft u vragen neem contact op met het Kerkelijk Bureau via administratie@pknzwolle.nl

N.B.: de collecte-periode loopt van maandagmiddag tot maandagmorgen 8.00 uur de volgende week.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…