Die online opvoeding, hoe dan?

Nieuws

Inspiratieavond voor ouders, georganiseerd door Gist Zwolle

Kinderen leren verstandig  om te gaan met media is tegenwoordig een belangrijk onderdeel van de (geloofs)opvoeding. Maar hoe pak je dat als ouder het beste aan? De digitale wereld van de (sociale) media kan best lastig zijn bij het opvoeden. Steeds maar weer dat mobieltje of tablet waar ze op kijken! Maar waar bestaat die digitale wereld eigenlijk uit?

Wat zijn de positieve kanten en waar liggen de uitdagingen? Op 16 mei gaan we hierover met elkaar in gesprek. De spreekster is Fetske Verhagen. Zij is leerkracht, media coach en moeder van 4 kinderen. Ze vertelt ons meer over deze uitdagingen en positieve kanten die zij ziet en tegenkomt. Ze praat ons bij over wat er online speelt. Ook voor ouders wiens kinderen nog geen mobieltje hebben, is deze avond een aanrader! Toegang is gratis, vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd.

16 mei – 20.00u-22.00u, locatie: Koewegje 2 Zwolle (Oosterkerk)

Aanmelden? Klik hier.

Deze avond wordt georganiseerd door Gist Zwolle, een initiatief van de Adventskerk / Oosterkerk.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…