Cursus: schrijf je levensverhaal

Nieuws

Schrijf je eigen levensverhaal tijdens de cursus ‘Kom op verhaal’. De cursus, die bestaat uit zes dinsdagavonden, wordt georganiseerd door het Ontmoetingshuis Moderne Devotie, de pioniersplek van de Protestantse Gemeente Zwolle.  

In deze nieuwe cursus word je uitgenodigd om je eigen levensverhaal op te schrijven. Ieder mensenleven is uniek. Ook dat van jou. Elk leven valt te vergelijken met een reis. Hoe kijk je terug op levensbepalende gebeurtenissen? Wat gaf je onderweg energie? Het kan goed zijn om daarover eens te schrijven. Schrijven helpt om verder te reflecteren. En als je dit samen doet, kan dat extra stimulerend zijn. Wie schrijft, die blijft…ook in contact met zijn of haar eigen levensbron. Het wordt namelijk helemaal interessant, als de diepere vraag valt: waar, wanneer en hoe werkte God in jouw leven?

De cursus bestaat uit zes dinsdagavonden o.l.v. ds. Hans Tissink. Je wordt uitgenodigd te schrijven over thema’s als: levensweg, zelfbeeld, verlangen, omvormende ontmoetingen, stilte en God, nieuwe wegen. De groep bestaat uit maximaal 12 deelnemers en kost 60 euro pp (koffie, thee en werkbladen). De cursus is op dinsdagavond in de Bagijnehof (Koewegje 2) van 20.00 tot 22.00 uur: 3 oktober, 7 november, 5 december 2023, 9 januari, 6 februari en 5 maart 2024.

Aanmelden voor de cursus ‘Kom op verhaal’ kan hier

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…