Nieuws

40 dagenproject Gist Zwolle

Plaatsingsdatum: 22 februari 2023

De 40 dagentijd is in de christelijke spiritualiteit een voorbereidingsperiode op het Paasfeest. Een tijd om na te denken over het leven en wat er voor jou echt toe doet. In deze weken tot Pasen helpt Gist Zwolle je na te denken over een aantal grote vragen zoals; ‘wat inspireert mij’, ‘met wie trek ik op in mijn leven’ of ‘wat hoop ik voor de toekomst’. Dagelijks krijg je een WhatsApp berichtje met een kleine opdracht of iets om te overwegen.

Meld je aan!

Stuur de tekst GIST AAN in een WhatsApp bericht aan 06-20450796. Meer info zie je hier.

Over Gist Zwolle

Gist Zwolle is een platform voor zingeving en spiritualiteit voor 20’ers, 30’ers en 40’ers. Gist is een initiatief van de Adventskerk en Oosterkerk in Zwolle. Op gistzwolle.nl vind je online inspiratie in blogs en artikelen. Daarnaast biedt Gist allerlei events aan op het gebied van zingeving, spiritualiteit, verdieping en Meet-up’s.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht