Kerstvieringen 2024

Nieuws

Kerst beleef je in de kerk. Kom naar een (of meer!) van onze kerstvieringen op 24, 25 en 26 december. Fijne Kerst!

 

Zondag 24 december

10.00 uur: Kinderkerstfeest in de Sionskerk. We zingen bekende kerstliederen en kinderen spelen een eigentijdse versie van het kerstverhaal.

16.30 uur: kerstfeest in de Open Kring. Thema: ‘Weet jij hoe laat het is’? Tijdens het kerstfeest spelen kinderen een kerstmusical. Ook zingen we samen en luisteren we naar het kerstverhaal.

19.00 uur: Kerst met Assendorp. Kerstzangdienst met kinderkoor, in de Jeruzalemkerk. Thema: ‘Het grootste geschenk’.

20.15 uur: Kerstavonddienst in de Sionskerk.

21.00 uur: Kerstnachtdienst in de Stinskerk. Thema: ‘Ik wandel in gedachten.’ Muzikale medewerking door One Spirit. Na de dienst is er chocolademelk en glühwein.

21.30 uur: Kerstnachtdienst in de Adventskerk. Van het donker komen we in het licht en zingen we bekende kerstliederen. Na afloop is er een gezellig samenzijn onder het genot van warme chocolademelk. Wilt u uw mok meennemen?

 

Maandag 25 december

9.00 uur: Kinderviering in de Oosterkerk waar kinderen de kerstmusical ‘De kleine klok’ opvoeren’. Na afloop van de dienst is er drinken, iets lekkers en muziek buiten voor de kerk.

9.30 uur: Kerstviering ‘Vrede op aarde’ in de Jeruzalemkerk

9.30 uur: Kerstviering in de Open Kring

10.00 uur: Kerstviering in de Adventskerk

10.00 uur: Kerstviering in de Sionskerk

10.15 uur: Kerstviering in de Stinskerk

11.00 uur: Kerstviering in de Oosterkerk. Voorafgaand aan de dienst is er drinken, iets lekkers en muziek buiten voor de kerk.

 

Dinsdag 26 december

10.00 uur: Vrolijk theater voor kids, in de Jeruzalemkerk.

 

Meer nieuws

Nieuws

De Thuiskamer Sionskerk in tijdschrift Tijding

Over pioniersplek de Thuiskamer van de Sionskerk in de Aa-landen, is een interessant artikel verschenen in magazine Tijding, het landelijke tijdschrift van de IZB binnen de Protestantse Kerk. Van het artikel is een bestand gemaakt dat via deze link kan worden geopend.

Nieuws

Elke woensdag: Amor mundi. Samen, uit liefde voor de wereld

Amor mundi – Samen, uit liefde voor de wereld. Een nieuw initiatief, ontstaan vanuit de Zwolse geloofsgemeenschap én de samenleving, voor iedereen. De eerste ontmoeting was op 14 mei, en de volgende ontmoetingen zijn op 21 en 28 mei om 19.00 uur in de Oosterkerk, Koewegje 2, Zwolle (bij de Turfmarkt). Hartelijk welkom! Ontstaan uit…

Nieuws

Bazaar op zaterdag 24 mei in Sionskerk Aa-landen

Op zaterdag 24 mei is in de Sionskerk aan de Glanerbeek 10 in de Aa-landen een BAZAAR van 10.00 uur tot 12.30 uur. Wat kunt u verwachten? Natuurlijk veel leuke spulletjes die zijn ingeleverd. En niet te vergeten lekkere dingen om te eten en drinken. Bij mooi weer buiten en anders lekker binnen bij het Rad van Fortuin….