Gemeenteavond 15 februari

Nieuws

Woensdag 15 februari bent u van harte welkom op de gemeenteavond van de Protestantse Gemeente Zwolle.  

In 2018 startte de Protestantse Gemeente Zwolle het project Heilige Huisjes. Doel van het project: kosten besparen zodat er in onze wijkgemeenten voldoende geld beschikbaar blijft voor pastoraat en vieringen: het hart van kerk-zijn. De besluiten die
zijn genomen om dat doel samen te bereiken, zijn nog steeds actueel. Tijdens de gemeenteavond praten we u graag bij waar we nu staan.

De avond start om 20 uur in de Jeruzalemkerk, Assendorperdijk 134.

Namens de Algemene Kerkenraad,
Eduard Metselaar, voorzitter
Margreet de Roo, scriba
scriba@pknzwolle.nl

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…