Actie Kerkbalans van start

Nieuws

De kerk. Een plek waar je God vindt. Waar je altijd welkom bent. Waar je je zorgen kunt delen en naar elkaar omkijkt. Waar je kunt groeien in je geloof. Of waar je na een drukke week even tot rust komt én nieuwe inspiratie opdoet.

Welke waarde heeft de kerk voor jou?

Kerk-zijn doen we samen. Ook financieel zetten we met elkaar de schouders eronder. De kerk krijgt immers geen subsidie. Aanstaande zaterdag 14 januari start Actie Kerkbalans. En vragen de kerken in Nederland hun leden om een gift. Ook in Zwolle vragen we onze leden om bij te dragen aan het samen kerk-zijn. Want geef je aan de kerk, dan geef je aan elkaar. Doe je mee?

Geef je bijdrage door via de brief in je brievenbus of de mail die je komende week ontvangen. Meer over Actie Kerkbalans lees je hier. 

Ontzettend bedankt!

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…