Nieuws

Actie Kerkbalans van start

Plaatsingsdatum: 9 januari 2023

De kerk. Een plek waar je God vindt. Waar je altijd welkom bent. Waar je je zorgen kunt delen en naar elkaar omkijkt. Waar je kunt groeien in je geloof. Of waar je na een drukke week even tot rust komt én nieuwe inspiratie opdoet.

Welke waarde heeft de kerk voor jou?

Kerk-zijn doen we samen. Ook financieel zetten we met elkaar de schouders eronder. De kerk krijgt immers geen subsidie. Aanstaande zaterdag 14 januari start Actie Kerkbalans. En vragen de kerken in Nederland hun leden om een gift. Ook in Zwolle vragen we onze leden om bij te dragen aan het samen kerk-zijn. Want geef je aan de kerk, dan geef je aan elkaar. Doe je mee?

Geef je bijdrage door via de brief in je brievenbus of de mail die je komende week ontvangen. Meer over Actie Kerkbalans lees je hier. 

Ontzettend bedankt!

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht