Nieuws

Theologisch eetcafé op 8 maart

Plaatsingsdatum: 24 februari 2023

Samen eten onder het genot van een goed gesprek, dat is in het kort het theologisch eetcafé. Dit seizoen is het thema ‘de zeven werken van barmhartigheid’. De eerstvolgende bijeenkomst, op woensdag 8 maart, gaat over het opvangen van vluchtelingen.

Het woord is aan Frank Steenhuisen, door de gemeente Zwolle aangesteld voor het organiseren van opvangplekken. De avond vindt plaats in PG De Hoofdhof, waar door Frank Steenhuisen opvang is gerealiseerd voor Oekraïense gezinnen.

Programma

17.30 uur: inloop en een drankje
18.00-18.10 uur: prikkelende inleiding gevolgd door discussie
18.30 uur: maaltijd en voortzetting van het gesprek
19.30 uur: de maaltijd wordt afgesloten

Informatie en aanmelden

  • Aanmelden kan tot uiterlijk zondag 5 maart via: eetcafepknzwolle@gmail.com
  • Kosten: € 7,50
  • Locatie: De Hoofdhof, Kerkweg 26, Zwolle
  • Gastvrouw van dit theologisch eetcafé is ds. Marijn Rohaan. Meer weten over deze bijeenkomst? Mail Marijn via: dsmarijnrohaan@gmail.com
Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht