Theologisch Eetcafé 11 januari

Nieuws

Samen aan tafel en met elkaar in gesprek. Dit seizoen bieden verschillende kerkgebouwen in Zwolle ruimte en tijd. Het thema is ‘De zeven werken van barmhartigheid’. Weet je welkom op woensdag 11 januari in de Sionskerk! Deze keer is Bert Pierik, beheerder van begraafplaats Bergklooster, gast aan tafel om met mede-eters in gesprek te gaan over ‘de doden begraven’. Eet, luister en praat mee!

Dag/tijd: woensdag 11 januari 18:00-19:30 u (inloop vanaf 17:30 u)

Plaats: Sionskerk

Kosten: € 7,50 pp incl. maaltijd

Aanmelden: Uiterlijk zondag 8 januari via eetcafepknzwolle@gmail.com

Gastvrouw: Ds. Hélène Evers

Informatie: dshevers@sionskerkzwolle.nl

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…