Nieuws

Schrijf aan Thomas

Plaatsingsdatum: 8 februari 2022

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert in het kader van het jaarthema ‘Moderne Devotie vandaag’ een schrijfwedstrijd. De opdracht luidt als volgt: schrijf een gedicht of korte brief gericht aan Thomas a Kempis.

Thomas (1379-1471) was een monnik die wijze spreuken over geloof en levenskunst opschreef. Deze pennenvruchten kunnen we nog altijd lezen. En zo gaat Moderne Devotie eigenlijk óók over alledaagse spiritualiteit.

Misschien kan één spreuk of woord uit zijn beroemde ‘De Navolging van Christus’ je inspiratie geven voor jouw bijdrage. Wat roept devotie bij je op? Een warme herinnering, een unieke ervaring, een lievelingswoord…?

Schrijf het op en stuur jouw bijdrage naar info@ontmoetingshuismodernedevotie.nl. De deadline is 22 maart 2022. Het kernteam zal de mooiste inzendingen uitkiezen. Op de bijeenkomst van dinsdagavond 29 maart 2021 is er een presentatie rondom de ingezonden pennenvruchten en worden de winnaars bekend gemaakt. Zij ontvangen een (bescheiden) prijs.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht