Regenboogviering 28 augustus

Nieuws

Zondag 28 augustus gaat ds. Cor Baljeu voor in de Regenboogviering in de Grote Kerk. De viering, met oecumenisch karakter, wordt in samenwerking met het Zwolle Pride Festival georganiseerd. Thema van de viering is: Liefde is het antwoord.

De deuren gaan open om 18.30 uur, de viering start om 19.00 uur. Van harte welkom!

Kijk hier voor meer informatie.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…