Programma Groene Kerken op Zwolse Klimaatdag 4 november

In het kader van de Zwolse Klimaatdag organiseren de Groene Kerken van Zwolle op zaterdagmiddag 4 november in de Dominicanenkerk een programma, waarin duurzaam omgaan met de aarde centraal staat. Er is ruimte voor bezinning, gesprek en inspiratie. Bekijk hier de flyer.

14:00 – 14:30 uur
Viering voor de Schepping Gebed en bezinning bij de Klimaatmadonna. M.m.v. pastor
Corinne van Nistelrooij (Dominicanenkerk), ds Iemke Epema (Oosterkerk), Zwolse stadsdichter Bauke
Vermaas en het Thomaskoor van de Dominicanenkerk. Tijdens de viering wordt u uitgenodigd om uw
liefde voor de schepping persoonlijk te uiten. Dit kunt u doen met een meegenomen voorwerp, met
een gebed of in stilte.

14:30 – 15:30 uur
Ontmoeting met duurzame koffie/thee, gesprek en infomarkt (achterin de kerk).

14.30 – 15.30 uur
Plantenruilmarkt buiten vóór de kerk (Assendorperstraat). Breng je plant(en) mee en ruil ze voor plant(en), die jij nog niet in je tuin of op je balkon hebt.

15:00 – 16:30 uur
Natuurwandeling in de binnenstad van Zwolle.
Vanaf 16:00 uur gaat het programma van de Zwolse Klimaatdag
verder in het Academiehuis Grote Kerk.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…