Pasen voor kinderen

Nieuws

‘Weet je dat de lente komt?’ Houd voor de leukste Paasactiviteiten voor kinderen deze pagina goed in de gaten!


Palmpasenstok versieren | vrijdag 31 maart | 15.00 u 

Samen onze palmpasenstok versieren voor een prachtige optocht in de kerk op palmzondag. In Stadshagen kan dat in de Open Kring op vrijdagmiddag 31 maart.

Klik hier voor informatie en aanmelden


Palmpasenstok versieren | zaterdag 1 april | 13.00 u 

Je palmpasenstok versieren in de Oosterkerk kan op 1 april. Je bent tussen 13 en 15 uur welkom in de kerk. De kinderkring zorgt voor stokken en materialen. Op palmzondag 2 april lopen we in optocht door de kerk.


Kliederpalmpasen | zondag 2 april | 10.00 u

Jong en oud ontdekt tijdens deze viering in de Adventskerk wat Palmpasen inhoudt, door spelletjes, knutselwerkjes en quizzen. Na een korte viering met muziek, verhaal en gebed, wordt de ochtend afgesloten met samen eten.

Klik hier voor meer informatie


Kinderpaasdienst | donderdag 6 april | 19.00 u

Samen gaan we in de Sionskerk op zoek naar wie Jezus is. Het thema is dan ook: Wie? Wat Waar? Voorganger van de viering – die een halfuur duurt – is Jeroen Knol.


Paasmorgen | zondag 9 april | 9.00 u

Voor de vroege vogels! Eerste Paasdag viert de Oosterkerk Pasen met en voor kinderen.

Meer nieuws

Nieuws

Excursie Amsterdam op 29 mei: Portugese Joden

De Zwolse commissie Kerk en Israël organiseert op woensdag 29 mei een excursie, waarbij aandacht is voor de Portugese Joden in Nederland. Om 9.15 uur is het vertrek: met de bus naar Amsterdam, waar om ongeveer 10.30 uur koffie of thee wordt gedronken in het museumcafé van het Joods Cultureel Kwartier. Daarna is er een…

Nieuws

Een avond over Dirk van Herxen op 21 mei met Mink de Vries

Wanneer je van Zwolle naar Deventer rijdt kom je langs Windesheim en Herxen. Kleine dorpen waar je zomaar voorbij rijdt, terwijl de namen van deze dorpen ooit kloosterlingen uit heel Europa naar onze regio lokten. Zowel de plaats Windesheim, als Dirk van Herxen (1381–1457) uit Herxen, hebben een grote rol gespeeld binnen de Moderne Devotie…

Nieuws

Michaëlsvieringen in de Grote Kerk op 14 en 21 april

Zondag 14 april is er om 17.00 uur een Michaëlsviering in de Grote Kerk. Voorganger is ds. Henk Vijver. De komende weken lezen we een tekst uit een brief van Paulus die in het licht van Pasen de wereld intrekt, 1 Korintiërs 1:4-9. Met medewerking van enkele leden van de Michaëlscantorij o.l.v. cantor/organist Toon Hagen….