Op avontuur met Paulus

Nieuws

Ben jij tussen de 8 en 12 jaar oud? En houd je wel van een beetje avontuur? Doe dan mee met Sirkelslag KIDS op vrijdag 20 november om 19.00 uur.

Met je groep ga je de strijd aan met honderden andere kinderen in Nederland. Dit jaar stappen we in de boot met Paulus. Deze apostel deed veel meer dan een beetje rustig brieven schrijven en verhalen vertellen. Hij maakte spannende reizen naar verre landen en belandde in de meest gekke en bijzondere situaties.

De reis die jullie samen maken draait om moed, creativiteit, kennis, snelheid en inzicht. En alleen de échte volhouders kunnen deze reis tot een goed einde brengen.

Durf jij het aan?
De Sionskerk en de Oosterkerk doen mee aan Sirkelslag 2020. Klik op een kerk om meer te ontdekken en om je aan te melden.

Meer nieuws

Nieuws

Bastiaan Ragas: ‘In Gods naam’ op 14 maart in Odeon

Hoe ga je in godsnaam met het leven om? In een tijd vol onzekerheden, onrust en verandering zoekt Bastiaan Ragas naar antwoorden in een eeuwenoud verhaal. Bas neemt jou mee door de Bijbel met muziek van Bach tot Presley, humor, ontwapende kwetsbaarheid en confronterende dialogen. Een reis door het meest geciteerde en misschien wel onbegrijpelijkste…

Magazine

Vast wel: over vasten en vieren met kinderen en jongeren

Jeroen Knol is kerkelijk werker in de Stinskerk en de Sionskerk, deels op het gebied van jongerenwerk. Hij schrijft in dit artikel over vasten en vieren met kinderen en jongeren. “Iets ‘niet doen’ vinden kinderen lastig, en zeker als het om een lange periode gaat die voor hen nog moeilijk te overzien is.” ‘Vasten wint…

Nieuws

Scheppings(t)rouwviering op 14 februari in de Verrijzeniskerk

Op 14 februari 2024 vallen Aswoensdag en Valentijnsdag op dezelfde dag: liefde en lijden komen samen. In Zwolle wordt juist dan de eerste scheppings(t)rouwviering gehouden. “Een viering om ons liefdesverdriet te uiten over Gods lijdende schepping,” zo schrijven de organisatoren vanuit de Christelijke Gereformeerde Kerk van Zwolle. “We rouwen en zoeken hoop en verbinding bij…