Kloosterbioscoop 9 september

Nieuws

The Great Dictator is een komische film uit 1940 over de fictieve dictator Adenoid Hynkel. Volgens de maker, Charlie Chaplin, zou de film nooit vertoond zijn als hij wist welke gruwelijkheden Hitler en de Tweede Wereldoorlog zouden brengen. En toch, misschien is deze film nog steeds profetisch. Kijk, en oordeel zelf! 

De film wordt vertoond tijdens de Kloosterbioscoop op donderdag 9 september. We kijken samen naar de film en voor wie wil is er gelegenheid om na afloop over de film na te praten. De ontvangst met koffie of thee is vanaf 19.15 uur in het Dominicanenklooster, waarna om 19.30 uur de vertoning van de film – bij mooi weer in de kloostertuin – begint. De entree bedraagt € 7,50, inclusief de consumptie. Er is geen pauze.

Kloosterbioscoop is een initiatief van de Oosterkerk, Adventskerk, de Dominicanenkerk en de Thomas a Kempisparochie.

Tickets bestel je hier. 

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…