Jong, christelijk en homo?

Nieuws

Spreekt de kop van dit bericht je aan? Dan nodigen we jou van harte uit om mee te doen met een Bijbelstudie over dit onderwerp. Het is één keer per maand in Zwolle, bij iemand thuis. De Bijbelstudie wordt georganiseerd door Herman van Wijngaarden, namens de stichting Hart van Homo’s. De sfeer is ongedwongen en ieders mening wordt gerespecteerd; we hoeven niet (per sé) op één lijn met elkaar te zitten. De Bijbelstudie is bedoeld voor jongeren tot 30 jaar.

Lijkt het jou ook leuk om mee te doen? Meld je dan aan bij herman@hartvanhomos.nl

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…