Jan Terlouw houdt ‘Preek van de Leek’ op gezinszondag

Nieuws

Jan Terlouw houdt zondag 5 februari de ‘Preek van de Leek’ in de Adventskerk in Zwolle-Zuid. Voor kinderen en jongeren is op deze gezinszondag een eigen programma dat aansluit bij het bekende jeugdboek van Jan Terlouw, Koning van Katoren

In zijn preek zal Jan Terlouw ingaan op waarden, normen, vertrouwen en schepping. De kinderen en jongeren gaan aan slag met thema’s als milieu en ongelijkheid; onderwerpen waar hoofdpersoon Stach in Koning van Katoren mee te maken krijgt.

De gezinszondag in de Adventskerk (Talmaplein 2) begint om 10.00 uur.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…