Hulp nodig in corona tijd?

Nieuws

Beste gemeenteleden, de gedeeltelijke `lockdown` is een feit. Het is voor iedereen een zoektocht hoe daar op een goede manier mee om te gaan. Mocht u daar alleen niet uit komen, dan zijn er mensen die met u mee willen denken.
Dit voorjaar hebben we meldpuntjeruzalemkerk@gmail.com geopend en hier kunt u nog steeds uw hulpvraag aangeven. Mocht u alleen de beschikking
hebben over een telefoon om contact op te  nemen, dan kan dat op dit nummer: 038 4655703.

Misschien hebben we niet direct een antwoord en/of een oplossing voor u, maar we gaan wel samen met u op zoek.
We realiseren ons dat er een drempel is om hulp te vragen, maar na de dienst van afgelopen zondagmorgen is die drempel misschien een stukje lager geworden.
Bent u in staat om hulp te bieden, dan horen we dat natuurlijk ook graag.

Als kerk hebben we ons ook aangesloten bij #nietalleen.nl. Ga na nietalleen.nl en beantwoord daar de vragen, zodat gerichte hulp kan worden geboden.

Download hieronder de handreiking van het Diaconaal Platform Zwolle:

Handreiking Diakonaal steunpunt

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…