Nieuws

Burendag in de kerk

Plaatsingsdatum: 23 september 2021

Zoveel mogelijk buren met elkaar in contact brengen, dat is het doel van Burendag. Want buurten worden leuker als de bewoners elkaar kennen! Ook de Jeruzalemkerk en de Oosterkerk zetten hun deuren op Burendag, zaterdag 25 september, wagenwijd open. 

De Jeruzalemkerk nodigt haar buren uit tussen 10 en 14 uur. Er is lekkers, muziek, je kunt een speurtocht doen door de kerk of je buiten uitleven op het springkussen – alleen voor buurkinderen ;-). Je ontmoet je buren én je krijgt een uniek kijkje in de keuken van de kerk, want je ontdekt plekken waar je normaal niet komt.

In de Oosterkerk is er van 10 tot 12 uur een gezellig buurtfeest. In en rond de kerk is van alles te doen en gelegenheid om een praatje te maken met je buren. Burendag in de Oosterkerk wordt samen met de jongeren uit de kerk georganiseerd.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht