Boekenmarkt voor goede doel zaterdag 27 januari

Nieuws

Stichting Kinderhulp Beregszász organiseert in samenwerking met Werkgroep Carei, op 27 januari van 10.00 uur tot 14.00 uur een boekenmarkt in de Oosterkerk, Bagijnesingel te Zwolle. Er zijn ook spelletjes en puzzels te koop.

Stichting Kinderhulp Beregszasz zet zich in om kinderen uit de Oekraïne een vakantie van 3 weken in Overijssel te bieden, dit in samenwerking met Europa Kinderhulp. Werkgroep Carei ondersteunt een verzorgingshuis en een psychiatrische instelling in Carei Roemenië.

U kunt op vrijdag middag en avonds tot 7 uur boeken inleveren in de Oosterkerk.
Info: K.A. Mulder, (038) 4547960.

 

Meer nieuws

Nieuws

Bastiaan Ragas: ‘In Gods naam’ op 14 maart in Odeon

Hoe ga je in godsnaam met het leven om? In een tijd vol onzekerheden, onrust en verandering zoekt Bastiaan Ragas naar antwoorden in een eeuwenoud verhaal. Bas neemt jou mee door de Bijbel met muziek van Bach tot Presley, humor, ontwapende kwetsbaarheid en confronterende dialogen. Een reis door het meest geciteerde en misschien wel onbegrijpelijkste…

Magazine

Vast wel: over vasten en vieren met kinderen en jongeren

Jeroen Knol is kerkelijk werker in de Stinskerk en de Sionskerk, deels op het gebied van jongerenwerk. Hij schrijft in dit artikel over vasten en vieren met kinderen en jongeren. “Iets ‘niet doen’ vinden kinderen lastig, en zeker als het om een lange periode gaat die voor hen nog moeilijk te overzien is.” ‘Vasten wint…

Nieuws

Scheppings(t)rouwviering op 14 februari in de Verrijzeniskerk

Op 14 februari 2024 vallen Aswoensdag en Valentijnsdag op dezelfde dag: liefde en lijden komen samen. In Zwolle wordt juist dan de eerste scheppings(t)rouwviering gehouden. “Een viering om ons liefdesverdriet te uiten over Gods lijdende schepping,” zo schrijven de organisatoren vanuit de Christelijke Gereformeerde Kerk van Zwolle. “We rouwen en zoeken hoop en verbinding bij…