Boekenmarkt voor goede doel zaterdag 27 januari

Nieuws

Stichting Kinderhulp Beregszász organiseert in samenwerking met Werkgroep Carei, op 27 januari van 10.00 uur tot 14.00 uur een boekenmarkt in de Oosterkerk, Bagijnesingel te Zwolle. Er zijn ook spelletjes en puzzels te koop.

Stichting Kinderhulp Beregszasz zet zich in om kinderen uit de Oekraïne een vakantie van 3 weken in Overijssel te bieden, dit in samenwerking met Europa Kinderhulp. Werkgroep Carei ondersteunt een verzorgingshuis en een psychiatrische instelling in Carei Roemenië.

U kunt op vrijdag middag en avonds tot 7 uur boeken inleveren in de Oosterkerk.
Info: K.A. Mulder, (038) 4547960.

 

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…