Benefietconcert in Stadshagen op vrijdagavond 21 april

Nieuws

Vrijdagavond 21 april treedt BRANDNEW op tijdens een benefietconcert in de Open Kring in Stadshagen. BRANDNEW is een coverband met zes jongeren uit Stadshagen. Ze spelen popmuziek: van bekende nummers uit de jaren tachtig tot Froukje. Naast BRANDNEW zijn er ook gastoptredens van onder meer de Less is more band, een Zwolse Brass Band. Locatie is de Open Kring kerk, Hofstedestraat 1 in Zwolle. Aanvang 19.30 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Gratis entree, met vrijwillige bijdrage. Er zijn ook hapjes en drankjes te koop.

Alle opbrengst van dit benefietconcert gaat naar Stichting Present Zwolle. Present Zwolle helpt vrijwilligers om stadsgenoten te helpen waar het echt nodig is, zodat steeds meer mensen omzien naar elkaar.  https://stichtingpresent.nl/zwolle/. Meer over BRANDNEW vind je op Instagram: @brandnew.official. Graag aanmelden via de website www.brandnew-zwolle.nl Op deze website vind je ook meer informatie over het concert.

Vragen? Mail naar brandnew.official7@gmail.com.

https://pknzwolle.nl/wp-content/uploads/2023/04/BrandNew.jpg

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…