Nieuws

Benefietconcert in Stadshagen op vrijdagavond 21 april

Plaatsingsdatum: 13 april 2023

Vrijdagavond 21 april treedt BRANDNEW op tijdens een benefietconcert in de Open Kring in Stadshagen. BRANDNEW is een coverband met zes jongeren uit Stadshagen. Ze spelen popmuziek: van bekende nummers uit de jaren tachtig tot Froukje. Naast BRANDNEW zijn er ook gastoptredens van onder meer de Less is more band, een Zwolse Brass Band. Locatie is de Open Kring kerk, Hofstedestraat 1 in Zwolle. Aanvang 19.30 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Gratis entree, met vrijwillige bijdrage. Er zijn ook hapjes en drankjes te koop.

Alle opbrengst van dit benefietconcert gaat naar Stichting Present Zwolle. Present Zwolle helpt vrijwilligers om stadsgenoten te helpen waar het echt nodig is, zodat steeds meer mensen omzien naar elkaar.  https://stichtingpresent.nl/zwolle/. Meer over BRANDNEW vind je op Instagram: @brandnew.official. Graag aanmelden via de website www.brandnew-zwolle.nl Op deze website vind je ook meer informatie over het concert.

Vragen? Mail naar brandnew.official7@gmail.com.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht