Al meer dan 100 gebruikers van Collecte app

Geen categorie|Nieuws

Vanaf begin dit jaar is het mogelijk om digitaal deel te nemen aan de collecten. Inmiddels hebben we het 100-ste gemeentelid mogen noteren die de kerkgeld-app heeft gedownload op zijn of haar smartphone of tablet. En elke week komen er nieuwe gebruikers bij. Ook het bedrag dat digitaal aan de collecten wordt gegeven neemt elke week toe en bedraagt inmiddels al meer dan 6% van de collecteopbrengsten.  Het gebruik van de kerkgeld-app blijkt in de praktijk simpel te zijn en administratief levert het de Protestantse Gemeente Zwolle alleen maar voordeel op.

Het voornemen is later dit jaar ook via de kerkgeld-app het mogelijk te maken collectemunten te bestellen en de weekbrieven te verzenden.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…