Al meer dan 100 gebruikers van Collecte app

Geen categorie|Nieuws

Vanaf begin dit jaar is het mogelijk om digitaal deel te nemen aan de collecten. Inmiddels hebben we het 100-ste gemeentelid mogen noteren die de kerkgeld-app heeft gedownload op zijn of haar smartphone of tablet. En elke week komen er nieuwe gebruikers bij. Ook het bedrag dat digitaal aan de collecten wordt gegeven neemt elke week toe en bedraagt inmiddels al meer dan 6% van de collecteopbrengsten.  Het gebruik van de kerkgeld-app blijkt in de praktijk simpel te zijn en administratief levert het de Protestantse Gemeente Zwolle alleen maar voordeel op.

Het voornemen is later dit jaar ook via de kerkgeld-app het mogelijk te maken collectemunten te bestellen en de weekbrieven te verzenden.

Meer nieuws

Nieuws

“Woar bin ie d’r iene van?” – viering over identiteit

Het Ontmoetingshuis Moderne Devotie organiseert dit najaar drie laagdrempelige vieringen rondom identiteit en navolging in de regio. De tweede avond, zondag 19 november, staat in het teken van familie. Hoeveel invloed hebben onze bloedverwanten op onze identiteit en de keuzes die we maken? “Woar bin ie d’r iene van?” Zondag 19 november 19 – 20…

Nieuws

Ries Nieuwkoop: “Het Evangelie is tegenwind”

Zwollenaar Ries Nieuwkoop werd in 1973 bevestigd als predikant in Balk. Afgelopen zomer ging hij – precies vijftig jaar en één dag later – voor het laatst voor in dezelfde Friese gemeente. Ook die keer ging de preek over Mattheus 7:21, de tekst op de gevelsteen van de kerk in Balk (It Breahûs). Jan Nauta…