Nieuws

Zwols stadsdebat over armoede en klimaat

Plaatsingsdatum: 4 maart 2022

Vrijdag 11 maart | 19.15 u | Theodorahof 20 

Zwolle wil een stad zijn waar armoede wordt uitgebannen en waar duurzaamheid de boventoon voert. Maar hoe staan de verschillende politieke partijen hierin? Daarover organiseren de diaconieën van de gezamenlijke Zwolse kerken op vrijdagavond 11 maart een debat- en gespreksavond met lijsttrekkers van alle politieke partijen die meedoen aan de komende gemeenteraadsverkiezingen. Plaatsgenoot Wim Eikelboom geeft leiding aan het debat, dat plaatsvindt in de Theodorakapel in Zwolle. Publiek is van harte welkom. Het politieke stadsdebat over armoede en klimaat is vrijdag 11 maart van 19.15 tot uiterlijk 20.30 uur in de Theodorakapel aan de Theodorahof 20.

Delen:
Terug naar nieuwsoverzicht