Nieuws

Gaandeweg januari is uit

Plaatsingsdatum: 5 februari 2020

Op 04 februari is de nieuwe Gaandeweg, met daarin alle kerkdiensten, bij iedereen bezorgd.

Maar er zijn natuurlijk veel meer activiteiten, zoals de alle diensten rondom Pasen, diensten in de Grote Kerk, Kliederkerk, een interview met ds. Codée, meezingversie van de Johannes Passion, SamenLoop van Hoop in Park de Weezenlanden, Kloosterbioscoop, Wycliffe, cursus ‘Luisteren naar Gods stem’ etc. En natuurlijk een artikel over Bonhoeffer. Daarnaast verschillende artikelen over het thema: Lente lost de winter af.

Ook staan er weer allemaal activiteiten in die in de verschillende wijken plaats zullen vinden. U kunt o.a. lezen wat een Kliederkerk inhoudt, wanneer de interreligieuze viering plaats vindt en wanneer de oudermiddag plaats vindt. Klik hier voor de nieuwe Gaandeweg.