Nieuws

Actie Kerkbalans 2020 van start

Plaatsingsdatum: 4 november 2019

19 Januari is de start van Actie Kerkbalans 2020. Voor een geloofsgemeenschap is gebed het belangrijkste, maar tijd en geld zijn ook belangrijk. In het kader van Actie Kerkbalans vragen wij u te overwegen om geld te geven voor pastorale formatie en de kosten van gebouwen. De gemeente (kerk) als geloofsgemeenschap is ingesteld door Jezus zelf. Hij beschermt en zorgt voor Zijn gemeente. Dit doet niet af aan het feit dat wij voor onze ‘eigen’ Stinskerk ook verantwoordelijk zijn. Wilt u daarom, naar vermogen, meehelpen om de kerk, ons geestelijk ‘huis’, via Actie Kerkbalans open en beter nog, vitaal en levend te houden!

Actie Kerkbalans heeft natuurlijk ook een praktische component: de komende dagen gaan de lopers van Actie Kerkbalans weer langs de deuren om de enveloppen te brengen en op te halen. Wilt u de lopers helpen door de envelop met ingevuld formulier klaar te hebben liggen op het aangegeven tijdstip? Alvast hartelijk dank voor uw medewerking!

Namens de kerkrentmeesters,
Bert Kamerman.